TýRANí KRáLIčKOVIA !

6. září 2009 v 13:39 | Nika |  TýRaNie ZVieRaT !
TENTO čLáNOK JE O KRáLIKOCH TESTOVANýCH V LABORATORIáCH.PLS PREčITAJTE SI A POZRITE SI AJ OBRáZKY.....................A SAMOZREJME SI TO AJ ZKOPčITE

PROSÍM VÁS, ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK PO INTERNETU, DEJTE SI HO NA VÁŠ BLOG, NA VAŠE STRÁNKY A POMOZTE NÁM TOMU ZABRÁNIT!!!!! BOJUJTE SE MNOU PROTI TÝRÁNÍ TĚCH, CO SE NEMOHOU NIJAK BRÁNIT!!!!! CHÁPETE TO?!? KVŮLI NĚJAKÝM DEBILNÍM PLEŤOVÝM MASKÁM, RTĚNKÁM A KRÉMŮM!
Není vůbec žádnou novinkou, že v dnešní době mnohé kosmetické firmy testují na zvířatech. Na následujících fotkách jsou králíčci, na kterých byly testovány různé výrobky. Dnes už nežijí, ale je to pro ně vlastně vysvobození, protože si prožili peklo. A jeto jen malinkatá část z tisíců a milionů takto týraných zvířat, která trpí a budou trpět kvůli testování na zvířatech.
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
Strašné, že? A teď si představte, že takhle nekončí jen králíci. Tímhle způsoben umírají tisíce a tisíce myší, potkanů, psů, koček, koní, ovcí, opic a mnoho dalších!
Nechápu, jak může někdo dělat takovou ohavnost, ten člověk nemá srdce a já sama se stydím, jak se lidstvo zhostilo úlohy nejsilnějších živočichů. Vsaďte se že králíci by to tady vedli stokrát lépe! A pamatuj že i ty můžeš pomoci, stačí jen nekupovat si kosmetiku testovanou na zvířatech!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama